Posnet Thermal XL2 ONLINE

Posnet Thermal XL2 ONLINE należy do najbardziej popularnej linii drukarek fiskalnych na polskim rynku i jest dostępna w wersji ONLINE. To urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzi się w każdym rodzaju działalności. Drukarka dostępna jest z dwoma rodzajami mechanizmu drukującego: 80mm i 57 mm.

Połączenie z Centralnym Repozytorium Kas można uzyskać na kilka sposobów. Jeśli masz drukarkę podłączoną do POS’a po USB, a Twój POS ma dostęp do Internetu, to nie musisz inwestować w dodatkową infrastrukturę w sklepie. Port USB zapewni Ci połączenie z CRK. Najszybsza, najłatwiejsza i najbardziej stabilna metoda, to połączenie urządzenia za pomocą kabla LAN. Urządzenie posiada także możliwość łączenia przez WI-FI, lecz wymaga to zamówienia drukarki ze specjalnym modułem.

Potrzebujesz kompaktowego urządzenia, zapewniającego optymalną prędkość wydruku, posiadającego różne wyświetlacze, które dobierzesz odpowiednio do miejsca sprzedaży? Posnet Thermal, to właśnie drukarka dla ciebie! Dodatkowo posiada istotną funkcję tunelowania portów COM, co pozwala na podłączenie do drukarki dodatkowych urządzeń, np. skanera kodów kreskowych, wagi a nawet dodatkowego wyświetlacza.

Drukarka Posnet Thermal XL2 ONLINE doskonale sprawdza się w dużych obiektach handlowych, super i hipermarketach, na stacjach paliw lub w hurtowniach, a także w kinach, teatrach, muzeach czy szpitalach. Często korzystają z niej właściciele hoteli, restauracji, salonów samochodowych, centrów rekreacji.