Elzab k10

Elzab K10 dedykowana jest do pracy w małych punktach usługowych; szczególnie polecana dla branż: fryzjerstwo, kosmetyka, kosmetologia, prawnicy, lekarze. Kasa jest prosta w obsłudze, oraz bardzo intuicyjna.

Kasa fiskalna wyróżniająca się nowoczesnym wzornictwem i najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Urządzenie sterowane jest klawiaturą dotykową podobną do stosowanych w najnowocześniejszych smartfonach. Rezygnacja z tradycyjnej klawiatury mechanicznej pozwala na zaoszczędzenie miejsca oraz łatwiejszą obsługę dzięki zmieniającemu się kontekstowo układowi klawiszy. Zbędne w danym momencie klawisze nie są pokazywane, dzięki czemu obsługujący łatwo orientuje się w obsłudze kasy.

Kasa K10 dedykowana jest zarówno do pracy stacjonarnej jak i mobilnej, zarówno w handlu jak i usługach. Urządzenie wykonane jest również z dużą dbałością o wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne (uderzenia, obciążenia, zarysowania). Kasa fiskalna Elzab K10 przeszła wymagające testy np. w temperaturze – 15oC, zalania klawiatury wodą, długotrwałe testy uderzeniowe wyświetlacza paznokciem tipsowym oraz żelowym. Kasa dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych dzięki czemu idealnie wkomponuje się w otoczenie np. salonu fryzjerskiego, kancelarii prawnej czy gabinetu lekarza.